تومان
تومان

داستان ایده رودرواسی

رودرواسی ایده ای است که از سال 1390 توسط یک جوان ایرانی پا گرفت و روز به روز شاخه هایش افزایش یافت تا بتواند در زمینه افزایش اطلاعات فرهنگی جامعه ایرانی با توجه به حرمت و حریم خانواده ایرانی بزرگ شود. رودرواسی سعی دارد جامعه ایرانی را در برابر خطرات و بیماری های STD محفوظ دارد.

رودرواسی اولین و تنها سایت رسمی فروش محصولات زناشویی در استان یزد به صورت تخصصی می باشد که حفظ حریم و فرهنگ جامعه ایرانی را سرلوحه اهداف خود قرار داده است. رودرواسی خواستار افزایش آگاهی و سلامت جنسی فرهنگ ایرانی است. خواهشمندیم نظرات سازنده خود را با ما درمیان بگذارید تا بتوانیم به جامعه ایرانی مخصوصا یزدی های عزیز کمک نماییم.

رودرواسی به صورت متمرکز بر روی فروش کاندوم های مورد تایید وزارت بهداشت ایران فعالیت دارد تا بتواند از بیماری های STD و ایدز در جامعه ایران محافظت نماید.

جهت جلب رضایت مشتریان عزیز و کاهش هزینه خرید ملزومات زناشویی ارسال رایگان برای تمامی محصولات با خرید مبلغ بالای 120 هزارتومان بصورت رایگان در نظر گرفته شده است. و حتی اگر مشمول آفر ارسال رایگان نشوید. کمترین هزینه ارسال را تجربه خواهید کرد.

با خرید از رودرواسی پول خود را ذخیره کنید. قیمت پایین محصولات و اطلاعات جامع در مورد محصولات جنسی به شما کمک می کند تا پولتان را ذخیره کنید.

بهترین پشتیبانی برای رودوراسی است ما به تمامی سوالات شما پاسخ میدهیم.

سوالات شما

آیا شما مجوز فروش کالاهای زناشویی را دارید؟

بله ، رودرواسی با افتخار توانسته است مجوزهای فروش کالاهای زناشویی را کسب کند و در کنار خانواده ایرانی باشد.

چطور مطمئن باشم کالای شما اصل می باشد؟

شما هزینه می کنید و بابت هزینه ای که کرده اید جنس اصل را تحویل می گیرید تیم رودرواسی متعهد است کالای اصلی و دارای مجوز رسمی اداره بهداشت را در سایت خود ارائه کند.

آیا می توانم قبل از خرید از شما مشاوره بگیرم؟

با کمال میل. تیم رودرواسی در هر لحظه از شبانه روز هفت روز هفته حتی در ایام تعطیلات در کنار شماست فقط کافی است با ما تماس بگیرید.