تومان
تومان

رابطه جنسی متفاوت با این 10 راهکار ممکن می شود.

رابطه جنسی ( سکس ) بخش عظیمی از تمام زندگی ما را احاطه کرده است. به صورتی که چه در حال سکس باشیم چه نباشیم به آن فکر می کنیم. امشب میخواهیم برای تغییر اساسی در رابطه جنسی شما به اتاق خوابتان بیاییم 🙂 همه ما دوست داریم یک اسباب بازی منحصر به فرد داشته باشیم. یا در نواختن موسیقی استاد باشیم و اما حقیقت نشان داده که ما در روابط جنسی نیز نیاز به نبوغ و کمی خلاقیت داریم. به ما اعتماد کنید. امشب برای شما ایده آل ترین شب رابطه جنسی متفاوت با همسرتان خواهد بود.

امشب شب خانم هاست:

درب اتاق رو ببند اما بدون قفل کردن !!!!

درب اتاق رو ببند اما بدون قفل کردن

اگر درب اتاق شما رو به داخل باز می شود. پشت آن یک پادری بگذارید تا در صورت بازشدن درب متوجه شوید. این استرس باعث جذابیت رابطه جنسی شما خواهد شد.

رابطه جنسی بدون دخول

رابطه جنسی بدون دخول

به این سکس، سکس فمورال ( عصبی ) گفته می شود. در این سکس آلت مرد به کلکتوریس و دهانه خارجی واژن برخورد می کند و احساس فوق العاده ای را با لیز شدن مهبل تجربه می کنید.

بهت زده اش کنید

زن به وجد آمده

اگر شما دوست دارید سریعا همسرتان را به وجد آورید با او بازی کنید. (عشق ورزی لمسی و گفتاری) و در یک چشم به هم زدن او را عریان کنید. هیچ کس در این دنیا نمی تواند از این حرکت به وجد نیاید.

به همسرتان پیام درباره سکس شب بدهید

پیام دادن برای سکس شب

میدونیم بی خبری خبر بدیه …. پس همین الان به همسرتون پیام بدین و بهش بگین شب واسش یک سوپرایز دارین به هرحال خانوم ها باید خودشون را بر خلاف مردها برای رابطه جنسی متفاوت آماده کنن.

قدرت گریپ فروت

قدرت گریپ فروت

قدرت گریپ فروت را دست کم نگیرید. گریپ فروت باعث افزایش استروژن در بانوان میشه و این موضوع باعث افزایش میل جنسی و شهوت آنها خواهد شد.

بیشتر آب بخورید

بیشتر آب بخورید

آیا احساس خشکی واژن دارید؟ این یک مشکل مشترک برای اکثر بانوان است. یک لطف بزرگ برای خودتان انجام دهید روزانه مقدار بیشتری آب بنوشید. نوشیدن آب بیشتر شما را از خرید لوبریکانت از فروشگاه ها راحت خواهد کرد.

آناناس بخورید

آناناس بخورید

آناناس بخورید و از افزایش کیفیت اسپرم و بوی مست کننده اسپرم لذت ببرید. امتحانش فقط با خوردن چند تیکه آناناس ممکنه

جوراب بپوشید

جوراب بپوش

همه زن ها از رفتن به رختخواب با جوراب متنفرند. آیا می دانید جوراب در به اوج اورگاسم رسیدن شما نقش مهمی دارد؟ پس همیشه پاها و بدنتون رو گرم نگه دارید!

از روغن نارگیل استفاده کنید

روغن نارگیل

کاری هست که روغن نارگیل نتونه انجام بده؟!!!! اگه یک چیز جذاب دور و برتون باشه همینه. روغن نارگیل رو میتونید به بدن همسرتون بزنید و حسابی ماساژش بدین و حتی در رابطه واژیونال یا مقعد ازش استفاده کنید. یادتون باشه به هبچ وجه در هنگام استفاده از روغن نارگیل در رابطه جنسی از کاندوم استفاده نکنید 😉

ویتامین E

ویتامین E

کپسول ویتامین E بهترین گزینه در ارتباط جنسی متفاوت و کمی دردناک است.

رابطه جنسی متفاوت

نیاز به کمی زمان و مطالعه دارد چون ممکن است یک تغییر بدون دانش مشکلات جدی را برای شما و همسر عزیزتان به وجود آورد. امیدواریم از این مقاله لذت ببرید. فراموش نکنید کامنت های شما و دیدن نتیجه این 10 راهکار باعث انگیزه بیشتر تیم رودرواسی برای ادامه کار خواهد شد.

از اینکه مجله رودرواسی را همراهی می کنید از شما سپاسگذاریم.