تومان
تومان

استفاده از اسپری تاخیری
آموختنی است متاسفانه بسیاری افراد پس از خرید اسپری های تاخیری گزارش می دهند. که اسپری ای که خریداری کرده اند بی تاثیر بوده یا تاثیر ناچیزی داشته است.
شرکت رودرواسی با آنالیزورهای پیشرفته اسپری های تاخیری را تست میکند. و در زمینه کیفیت آنها اطلاعات کافی دارد و از بهترین پارت کارخانه سفارش را ثبت میکند.
حتما قبل از خرید اسپری به علت وجود پارت های تقلبی، اسپری های گرید B و C و… که در بازار به وفور به چشم میخورند. و 90% فروشندگان از کیفیت و تاثیر آنها بی اطلاع هستند خودداری کنید.
و از مراکز معتبر دارای دانش جنسی و پاسخگو خرید خود را انجام دهید.

نحوه استفاده از اسپری تاخیری را با هم شروع میکنیم:

1- قبل از هرچیز تاریخ انقضای اسپری تاخیری را بررسی کنید و از داشتن تاریخ مصرف معتبر اطمینان حاصل کنید. تاریخ انقضای اسپری تاخیری بر روی ته قوطی یا بدنه آن به صورت میلادی هک شده است.

2- اولین گزینه بعد از داشتن اسپری تاخیری و قبل شروع رابطه جنسی شستشوی آلت تناسلی مردان میباشد. شما باید آلت تناسلی خود را با آب ولرم و مقداری مایع دستشویی بشویید.

3- پس از خشک کردن آلت تناسلی خود اسپری تاخیری را به خوبی تکان دهید تا سردی گاز درون اسپری به خوبی حس شود و احساس سرما به دستانتان منتقل شود.

4- آلت تناسلی خود را به حالت نعوظ (سیخ شده) در آورید.

5- بر روی کلاهک آلت تناسلی 3 پاف (به صورت فشاری نه متوالی) اسپری کنید. >>توجه<< مواظب باشیداسپری را به صورتی بگیرید که با پاشش مواد تاخیری داخل سوراخ خروج ادرار نشود.

6- اکنون آلت تناسلی را به طرف بالا بگیرید در انتهای کلاهک و ختنه گاه یک هشت فارسی مشاهده میکنید. در این مکان نیز باید 3 پاف اسپری بزنید.

7- به زمان 15 الی 25 دقیقه ای برای جذب مواد تاخیری نیاز دارید. در این مدت به هیچ وجه دخول جنسی انجام ندهید. فقط مجاز هستید برای جذب بهتر مواد نقاط اسپری شده را به آرامی ماساژ دهید.

8- پس از جذب کامل مواد تاخیری باید آلت تناسلی خود را با آب سرد و مایع دستشویی بشویید. اما در صورتی که از کاندوم استفاده میکنید نیاز به شستن آلت تناسلی نیست.

9- اکنون می توانید رابطه جنسی و دخول را شروع کنید و از رابطه جنسی با همسر خود نهایت لذت را ببرید.

نکات مهم طریقه استفاده :

1- هرمقدار فاصله زمانی مصرف اسپری تاخیری تا دخول طولانی تر باشد مدت زمان رسیدن به انزال طولانی تر خواهد بود.

2- مقدار سه پاف اسپری برای کلاهک و سه پاف اسپری برای زیر کلاهک به صورت متداول میباشد. و برای افراد مختلف با توجه به جثه، سن، و توانایی بدنی و جنسی متفاوت است.

2-1- در صورتی که زمان رسیدن به انزال کم بود میتوانید برای رابطه بعدی مقدار اسپری زدن را برای هر نقطه تا شش پاف برسانید. جمعا 12 پاف اسپری.

2-2- در صورتی که زمان رسیدن به ارگاسم زیاد بود میتوانید برای رابطه بعدی مقدار اسپری زدن را برای هر نقطه به یک پاف برسانید. جمعا 2 پاف اسپری.

3- در صورتی که از برند جدید اسپری استفاده میکنید حتما مقدار کمی اسپزی را به بازوی خود بزنید و حدود 15 دقیقه صبر کنید. تا از عدم حساسیت به ترکیبات اسپری مربوطه اطمینان حاصل کنید.

4- به هیچ وجه به داخل مجاری ادرار و بیضه ها اسپری نزنید.